Moje Allegro

kormoran1105

Kupując u nas zdobywasz
punkty, które możesz
wymienić na konkretny
towar z naszego sklepu.
- Szczegóły wkrótce.

DEMON Salmon White Błystka obrotowa 18 gram (C) 18 gram

730
5-10 dni roboczych
11,95 zł / szt.
  • wybierz rodzaj błystki

Ekolodzy biją na alarm - ta przynęta może zlikwidować populację troci i łososia w rzekach!
Kategoria DEMON SALMON WHITE składa się z 2 rodzajów obrotówek:

DEMON SALMON WHITE - 18 gramowa obrotówka o spokojnej, bardzo regularnej pracy, na kącie obrotu ok 25 stopni, z białym korpusem zakończonym dużym, fluopomarańczowym koralikiem. Błystka wyposażona jest w głęboko wykrępowane skrzydełko typu Long, wykonane z twardej odmiany mosiądzu.

DEMON SALMON WHITE C - 18 gramowa obrotówka o spokojnej, bardzo regularnej pracy, na kącie obrotu ok. 20 stopni, z białym korpusem zakończonym dużym, fluopomarańczowym koralikiem. Błystka wyposażona jest w głęboko wykrępowane skrzydełko typu Classic, wykonane z twardej odmiany  mosiądzu.

Obrotówka DEMON SALMON WHITE, tak jak DEMON SALMON BLACK przeznaczona jest do połowu troci i łososi w warunkach podwyższonej zimowo-wiosennej wody. DEMON SALMON WHITE różni się od wersji BLACK nie tylko białym kolorem korpusu, ale też głębszym wykrępowaniem skrzydełek. Taki kształt skrzydełek umożliwia łatwiejsze prowadzenie obrotówki DEMON SALMON WHITE pod prąd rzeki. Zastosowanie w przedniej części korpusu polakierowanego proszkowo na biało stożkowego ciężarka, w zestawieniu z dużym fluopomarańczowym koralikiem daje dużą zwartość korpusu, maksymalne przesunięcie środka ciężkości błystki do przodu, a równocześnie powoduje skoncentrowanie uwagi troci na celu ataku, którym jest umieszczony przy kotwicy koralik. Skrzydełka posiadają nacięcia w kształcie kratki i wykonane są z twardego mosiądzu pokrytego grubą warstwą matowego srebra. Wszystkie błystki z serii DEMON SALMON przeznaczone są głównie do połowu łososi i troci w głębokich rzekach o wartkim nurcie. W tych warunkach szczególnie docenić można zalety nowatorskiego systemu SSS( System Super Stabilizacji ), który umożliwia prowadzenie błystki pod prąd, lub długotrwałe utrzymywanie jej w nurcie rzeki bez ryzyka skręcania żyłki, nawet gdy przywiążemy ją do wirówki bez pośrednictwa krętlika. Dla maksymalnej efektywności połowu optymalnym rozwiązaniem jest łowienie błystką DEMON SALMON WHITE, gdy przemieszczamy się w dół rzeki, a błystką DEMON SALMON BLACK gdy łowimy idąc w górę. Na błystkę DEMON SALMON WHITE podczas testów na Redze w lutym 2016 r. złowiłem srebrną troć 82 cm. 6,15 kg. i miałem informację od znajomego wędkarza o jeszcze większym, bo ok. metrowym okazie troci, która również zaatakowała tą obrotówkę, ale niestety urwała plecionkę.