VICTORINOX

VICTORINOX
VICTORINOX - W roku 1884 Karl Elsener otworzył samym sercu Szwajcarii, w miejscowości Ibach firmę produkującą noże. Przez następne 125 lat skutecznie zarządzana firma stała się światowym potentatem w produkcji noży najwyższej jakości. Firma znana jest z produkcji szwajcarskich noży oficerskich, scyzoryków wielofunkcyjnych, doskonałych noży kuchennych i kieszonkowych zestawów narzędziowych. Noże i scyzoryki Victorinox posiadają wieczystą gwarancję i cieszą się rosnącym uznaniem na całym świecie.
Victorinox, to producent noży oficerskich, noży kucharskich, niezbędników narzędziowych, markowej odzieży i toreb oraz cenionych męskich kosmetyków. Produkty firmy można znaleźć we wszystkich zakątkach świata.
Oryginalny nóż oficerski szwajcarskiej armii. Victorinox jest wiarygodnym towarzyszem na całe życie. Scyzoryki  Firmy Victorinox są objęte gwarancją dożywotnią na całe życie, dotyczy to noży oficerskich  i scyzoryków wykonanych z dowolnego materiału. (Dla elementów elektroniki, noży kuchennych, akcesoriów krawieckich i ogrodniczych  gwarancja wynosi 2 lata)
Na każdym egzemplarzu oryginalnego scyzoryka wytłoczono napis potwierdzający jego autentyczność: "Victorinox swiss made stainless". Noże kuchenne posiadają napis VICTORINOX  na ostrzu lub uchwycie. Na akcesoriach kosmetycznych może być umieszczony napis VICTORIA nawiązujący do pierwszej nazwy Firmy Victorinox, do której później dodano zwrot wywodzący się od nazwy stali nierdzewnej INOX.
Ewentualne naprawy gwarancyjne (gwarancja jest dożywotnia za wyjątkiem scyzoryków z elementami elektronicznymi) wykonywane są na wniosek posiadacza noża. Nie są wymagane żadne dokumenty potwierdzające zakup lub pisemne gwarancje!
Firma Victorinox gwarantuje, że jej scyzoryki i narzędzia wykonane zostały z materiałów najwyższej jakości, w tym m.in. ze stali nierdzewnej, i udziela wieczystej gwarancji na wszelkie wady materiałowe oraz wady fabryczne (z wyjątkiem elementów elektronicznych, noży kuchennych, akcesoriów krawieckich i kosmetycznych, które objęte są 2-letnią gwarancją).
Gwarancja traci ważność w przypadku wykorzystywania produktów firmy Victorinox niezgodnie z ich przeznaczeniem.  Nie obejmuje również naturalnego zużycia tych produktów lub ich elementów.
Wszystkie inne produkty firmy Victorinox również posiadają cechy identyfikacyjne i sygnowane są logo graficznym i tekstowym znakiem towarowym firmy. Wiele spośród wyrobów firmy jest sygnowane napisem VICTORIA, jest to nawiązanie do pierwotnej nazwy firmy Victorinox. Takim napisem oznaczane są niektóre nożyce i cążki oraz część akcesoriów.
Sprzedawane przez nas produkty Victorinox pochodzą bezpośrednio od firmy Victorinox.
Każda transakcja jest dokumentowana paragonem z kasy fiskalnej lub fakturą VAT, które są dołączane do zakupionego towaru. Sprzedaż jest prowadzona w oparciu o przepisy prawa obowiązujące na terenie Polski.
 

Sortuj po: Nazwie Arrow_up | Cenie | Najnowszym
Pełna lista Skrócona lista Lista alternatywna
1 2 3 4 5 z 22
Następna strona Ostatnia strona
Scyzoryk Victorinox 58mm Classic 0.6203
VICTORINOX CLASSIC 0.6205.T5 - elegancki, mały scyzoryk w kolorze lila, z wieloma niezbędnymi narzędziami ułatwiającymi normalne funkcjonowa...
63,36 zł
Scyzoryk Victorinox 58mm Classic 0.6203.T5
VICTORINOX CLASSIC 0.6205.T5 - elegancki, mały scyzoryk w kolorze lila, z wieloma niezbędnymi narzędziami ułatwiającymi normalne funkcjonowa...
68,00 zł
Scyzoryk Victorinox 84 mm Sportsman 0.3803 red
SPORTSMAN 0.3803 OKŁADKI GŁADKIE, CZERWONE - szwajcarski nóż oficerski z rodziny 84 mm, to komplet wszechstronnych narzędzi znajdujących zas...
77,00 zł
Scyzoryk Victorinox 84 mm Tourist 0.3603 red
TOURIST 0.3603 OKŁADKI GŁADKIE, CZERWONE - szwajcarski nóż oficerski z rodziny 84 mm, to komplet wszechstronnych narzędzi znajdujących zasto...
79,20 zł
Scyzoryk Victorinox 91 mm Camper 1.3613
Scyzoryk Victorinox 91 mm Camper - Podczas pieszej wycieczki w góry, na campingu, lub obozie harcerskim Camper jest tak samo ważny jak pleca...
95,04 zł
Scyzoryk Victorinox 91 mm Camper 1.3613.71 Camping
Scyzoryk Victorinox 91 mm Camper - Podczas pieszej wycieczki w góry, na campingu, lub obozie harcerskim Camper jest tak samo ważny jak pleca...
87,00 zł
1 2 3 4 5 z 22
Następna strona Ostatnia strona