Kupując u nas zdobywasz
punkty, które możesz
wymienić na konkretny
towar z naszego sklepu.
- Szczegóły wkrótce.

Victorinox 0.3602 red Scyzoryk Tourist 84 mm

122
mało
 (1 szt.)
165,00 zł / szt.

Dlatego, że mały, to bardzo praktyczny, bo nie przeszkadza, a może pomóc. Tourist 0.3602, to spełnienie hasła: "zawsze na miejscu, zawsze pod ręką"
Oryginalny nóż oficerski szwajcarskiej armii. Victorinox jest wiarygodnym towarzyszem na całe życie. Victorinoxy są objęte gwarancją dożywotnią na całe życie, dotyczy to noży i scyzoryków wykonanych z dowolnego materiału. (Dla elementów elektroniki gwarancja wynosi 2 lata). Na każdym egzemplarzu oryginalnego scyzoryka wytłoczono napis potwierdzający jego autentyczność: "Victorinox swiss made stainless".Ewentualne naprawy gwarancyjne (gwarancja jest dożywotnia za wyjątkiem scyzoryków z elementami elektornicznymi) wykonywane są na wniosek posiadacza noża. Nie są wymagane żadne dokumenty potwierdzające zakup lub pisemne gwarancje!
 Firma Victorinox gwarantuje, że jej scyzoryki i narzędzia wykonane zostały z materiałów najwyższej jakości, w tym m.in. ze stali nierdzewnej, i udziela wieczystej gwarancji na wszelkie wady materiałowe oraz wady fabryczne (z wyjątkiem elementów elektronicznych, które objęte są 2-letnią gwarancją).
 Gwarancja traci ważność w przypadku wykorzystywania produktów firmy Victorinox niezgodnie z ich przeznaczeniem. Nie obejmuje również naturalnego zużycia tych produktów lub ich elementów.
 

Opis:  

Oprawa: czerwona 
Ilość warstw narzędzi: 2

1.   duże ostrze 
2.   małe ostrze
3.   korkociąg 
4.   otwieracz do puszek z:
5.   - małym śrubokrętem 
6.   otwieracz do kapsli ze: 
7.   - śrubokrętem 
8.   - przyrządem do zdejmowania izolacji 
9.   szpikulec-szydło 
10.   pęseta 
11.   wykałaczka

Typ opakowania: srebrny kartonik
 
Wymiary scyzoryka:

- długość scyzoryka: 84 mm
- szerokość (strona oprawy): 26mm
- grubość (strona narzędzi): 15mm

Waga scyzoryka:  56g

Gwarancja: dożywotnia

Do scyzoryka pasuje pokrowiec:

- Pokrowiec na noże Swiss Army Knives o 2-4 warstw narzedzi 4.0520.3