Categories

Information box

English content

Moje Allegro

kormoran1105

Full of warmth and joy
Christmas
and the successful 2012 years

JAXON

JAXON
JAXON firma Andrzeja Podeszwy - Działa na polskim rynku wędkarskim od 1985 roku. Jest jedną z największych firm wędkarskich w Europie Centralnej. Prezentuje kompleksową ofertę sprzętu wędkarskiego obejmującą wędziska, kołowrotki, żyłki, plecionki, przynęty spinningowe, haczyki, spławiki, podbieraki i tysiące różnych akcesoriów wędkarskich. Oferta handlowa Jaxona jest skierowana do wędkarzy w myśl podstawowej zasady – bezkompromisowa jakość w konkurencyjnej cenie.
Sprzęt wędkarski JAXON cieszy się zasłużenie dobrą opinią wśród szerokiej rzeszy wędkarzy. Coraz chętniej po towary tej firmy sięgają wędkarze profesjonaliści startujący w krajowych i międzynarodowych zawodach wędkarskich.
W katalogu, poza kompleksową ofertą sprzętu JAXON jest również oferta również innych renomowanych firm wędkarskich:
OWNER, Japonia – haczyki, kotwiczki, żyłki, główki jigowe;
MIDDY, Wielka Brytania – spławiki, akcesoria;
FROST, Szwecja – profesjonalne noże wędkarskie;
STONFO, Włochy – akcesoria wędkarskie;
PLASTICA PANARO, Włochy – pudełka i skrzynki wędkarskie;
FLAMBEAU, USA – pudełka i skrzynki wędkarskie.
JAXON jest obecnie praktycznie we wszystkich dobrych polskich sklepach wędkarskich. Z roku na rok rośnie znaczenie wyrobów sygnowanych znakiem JAXON w wielu krajach europejskich. Wszystkie produkty Jaxona przed dopuszczeniem do sprzedaży przechodzą wielostopniową serię testów prowadzonych przez grono najlepszych ekspertów wędkarskich. Jaxon to dobrze zaopatrzony i prowadzony serwis, udzielający gwarancji na wszystkie wędki i kołowrotki JAXON.

Sort by: Name Arrow_up | Price | Newest
Complete list Short list Alternative list