Categories

Information box

English content

Moje Allegro

kormoran1105

Full of warmth and joy
Christmas
and the successful 2012 years

MUELA

MUELA
Minęło ponad 60 lat od chwili, gdy Eladio Muela wyprodukował swój pierwszy nóż.
Zdarzenie to było początkiem powstania rodzinnej firmie rozpoznawanej obecnie na całym świecie.
Oferta Mueli z czasem powiększyła się w liczącą setki modeli ofertę białej broni, rozsławiając znak firmowy i jego nazwisko na pięciu kontynentach.
Doskonały kształt i jakość noży Mueli sprawiło, że dla Wielu hobbystów, kolekcjonerów i użytkowników zdobycie unikalnych noży oferowanych przez Eladio stało się priorytetem. Rosnąca popularność tych produktów sprawiła, że zdecydował się on założyć w miejscowości Puertollano warsztat produkcyjny, który stał się początkiem jego drogi zawodowej jako producenta białej broni.
Bez pomocy urządzeń przemysłowych ułatwiających pracę, Eladio Muela wykazał niezwykłe zdolności i wytrwałość rzemieślnika samouka. Rosnąca sprzedaż potwierdzała jednak akceptację oferty produkowanych noży i scyzoryków. Wyróżniały się one wysoką jakością materiałów i bardzo starannym wykończeniem detali.
Rosnąca popularność i zapotrzebowaniem na noże Muela również poza granicami Hiszpanii zaowocowało rozbudową warsztatu na w fabrykę.
Z biegiem lat katalog Manufacturas Muela powiększał się - przybywało nowych wzorów i modeli.
Obecność firmy na głównych pokazach i targach w Hiszpanii i poza jej granicami, przyczyniły się do wzrostu znaczenia i zasięgu marki.
Obecnie Manufacturas Muela posiada nowoczesną bazę techniczną, produkcyjną i handlową, zdolną do obsługi poważnych zamówień napływających z całego świata. Zachowuje jednak część swojego potencjału produkcyjnego na wyroby, w których rzemieślniczy charakter, na tle innych producentów, jest ciągle tak cenionym wyróżnikiem.
Dorobek Eladio Muela pomnażają jego synowie, którzy są najlepszą rękojmią prestiżu handlowego firmy, jej ciągłego rozwoju i budowania zaufania do produktów marki Muela

Sort by: Name Arrow_up | Price | Newest
Complete list Short list Alternative list