Kupując u nas zdobywasz
punkty, które możesz
wymienić na konkretny
towar z naszego sklepu.
- Szczegóły wkrótce.

Victorinox 0.3603 red Scyzoryk Tourist

123
 (0 szt.)
165,00 zł / szt.

Victorinox Tourist 0.3603 red - Dlatego, że mały, to bardzo praktyczny, bo nie przeszkadza, a może pomóc. Tourist 0.3603, to spełnienie hasła: "zawsze na miejscu, zawsze pod ręką"
Oryginalny nóż oficerski szwajcarskiej armii. Victorinox jest wiarygodnym towarzyszem na całe życie. Victorinoxy są objęte gwarancją dożywotnią na całe życie, dotyczy to noży i scyzoryków wykonanych z dowolnego materiału. (Dla elementów elektroniki gwarancja wynosi 2 lata). Na każdym egzemplarzu oryginalnego scyzoryka wytłoczono napis potwierdzający jego autentyczność: "Victorinox swiss made stainless".Ewentualne naprawy gwarancyjne (gwarancja jest dożywotnia za wyjątkiem scyzoryków z elementami elektornicznymi) wykonywane są na wniosek posiadacza noża. Nie są wymagane żadne dokumenty potwierdzające zakup lub pisemne gwarancje!
Firma Victorinox gwarantuje, że jej scyzoryki i narzędzia wykonane zostały z materiałów najwyższej jakości, w tym m.in. ze stali nierdzewnej, i udziela wieczystej gwarancji na wszelkie wady materiałowe oraz wady fabryczne (z wyjątkiem elementów elektronicznych, które objęte są 2-letnią gwarancją).
Gwarancja traci ważność w przypadku wykorzystywania produktów firmy Victorinox niezgodnie z ich przeznaczeniem. Nie obejmuje również naturalnego zużycia tych produktów lub ich elementów.

Specyfikacja techniczna scyzoryka:

Oprawa: czerwona
Ilość warstw narzędzi: 2

1. duże ostrze
2. małe ostrze
3. korkociąg
4. otwieracz do puszek z:
5. - małym śrubokrętem
6. otwieracz do kapsli ze:
7. - śrubokrętem
8. - przyrządem do zdejmowania izolacji
9. szpikulec-szydło
10. pęseta
11. wykałaczka
12. metalowe kółko łącznikowe


Typ opakowania: srebrny kartonik

Wymiary scyzoryka:
- długość scyzoryka: 84 mm
- szerokość (strona oprawy): 26mm
- grubość (strona narzędzi): 15mm

Waga scyzoryka: 56g

Gwarancja: dożywotnia

Do scyzoryka pasuje pokrowiec:

- Pokrowiec na noże Swiss Army Knives o 2-4 warstw narzedzi 4.0520.3